ikona 502 290 774 ikona sklep@czarmix.pl ikona Bohaterów Getta 63, 37-700 Przemyśl NIP: 7951701088

ELEKTRONARZĘDZIA RĘCZNE

 

 • Narzędzia zasilane prądem elektrycznym, najczęściej o napięciu 230 V.
 • Ułatwiają prace, których wykonywanie narzędziami ręcznymi byłoby uciążliwe, czasochłonne lub niewygodne.
 • Obecnie coraz częściej zasilane są akumulatorowo.
 • Niezbędne w pracach domowych, remontach, warsztatach.
 • Niektóre z najpopularniejszych elektronarzędzi to: wiertarki, szlifierki, piły tarczowe, wyrzynarki, młotowiertarki, a także narzędzia pneumatyczne takie jak wkrętarki czy klucze udarowe.

 • Elektronarzędzia mogą być wykorzystywane do różnych zadań, takich jak cięcie, wiercenie, szlifowanie, polerowanie, frezowanie, czy skuwania.

 

ZALETY

 

 • Szybsza praca: Elektronarzędzia pozwalają na szybsze i bardziej efektywne wykonywanie pracy. Przykładowo, elektryczna wiertarka pozwala na szybsze i dokładniejsze wykonanie otworów niż wiertło ręczne.

 • Łatwiejsza obsługa: łatwiejsze w obsłudze niż tradycyjne narzędzia ręczne. Często posiadają ergonomiczny kształt, który ułatwia trzymanie narzędzia i zmniejsza zmęczenie dłoni.
 • Większa precyzja: pozwalają na większą precyzję w pracy, co jest szczególnie ważne przy wykonywaniu skomplikowanych zadań, takich jak cięcie, wiercenie czy szlifowanie.
 • Większa wydajność: bardziej wydajne niż tradycyjne narzędzia, co pozwala na wykonanie większej ilości pracy w krótszym czasie.
 • Wielozadaniowość: wiele elektronarzędzi ma wiele zastosowań, co pozwala na ich wykorzystanie w różnych pracach. Przykładowo, elektryczna pilarka tarczowa może być używana do cięcia drewna, metalu czy tworzyw sztucznych.

Elektronarzędzia ręczne

Pilarka Tarczowa Ręczna Z Laserem Akumulatorowa Graphite 58G008 Pilarka Tarczowa Ręczna Z Laserem Akumulatorowa Graphite 58G008
Producent: Graphite
Cena:

247,47 zł

Cena regularna: 279,47 zł

Najniższa cena: 257,47 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Szlifierka Taśmowa Z Regulacją Obrotów 800w Graphite 59G394 Szlifierka Taśmowa Z Regulacją Obrotów 800w Graphite 59G394
Producent: Graphite
Cena:

329,47 zł

Cena regularna: 362,47 zł

Najniższa cena: 362,47 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

DO CZEGO UŻYWAĆ ELEKTRONARZĘDZI?

 

 1. Wiertarka: stosowana do wiercenia otworów w różnego rodzaju materiałach, takich jak drewno, metal, plastik, beton itp.

 2. Szlifierka kątowa: służy do szlifowania i cięcia różnych materiałów, takich jak metal, beton, kamień, drewno, ceramika itp.

 3. Wyrzynarka: narzędzie do precyzyjnego cięcia materiałów, takich jak drewno, metal, tworzywa sztuczne itp.

 4. Pilarka tarczowa: pilarka tarczowa służy do cięcia drewna, metalu, tworzyw sztucznych, a także betonu i kamienia.

 5. Młotowiertarka: łączy w sobie funkcje wiertarki i młotka, co pozwala na wiercenie otworów w betonie, kamieniu i innych twardych materiałach.

 6. Wkrętarka: służy do wkręcania i wykręcania śrub, a także montażu i demontażu mebli.

 7. Polerka: używana do polerowania powierzchni metalowych, tworzyw sztucznych i innych materiałów.

 8. Odkurzacz przemysłowy: odkurzacz przemysłowy jest bardzo pomocny do sprzątania dużych powierzchni, takich jak hale produkcyjne, magazyny, warsztaty itp.

 9. Frezarka: obróbka materiałów, takich jak drewno, metal, tworzywa sztuczne, a także kamień i ceramika. Frezarki mogą być używane do cięcia, wiercenia, wytwarzania kształtów, a także do obróbki powierzchni.

 10. Strug: precyzyjnie obrabia i wygładza powierzchnie drewna przez usuwanie niewłaściwych warstw materiału przy użyciu ostrza.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl