ikona 502 290 774 ikona sklep@czarmix.pl ikona Bohaterów Getta 63, 37-700 Przemyśl NIP: 7951701088

NARZĘDZIA I URZĄDZENIA

 

  • Różnego rodzaju elektronarzędzia oraz narzędzia, które maja na celu usprawnić naszą pracę, zaoszczędzić czas i pozwolić na realizacje naszych projektów.
  • W tej kategorii znajdziemy najbardziej podstawowe urządzenia tj, wiertarka, wkrętarka, szlifierka kątowa, ukośnica, narzędzia warsztatowe i samochodowe, ale również bardziej specjalistyczne jak wykrywacze metalu czy wskaźniki laserowe.

Narzędzia i urządzenia

Szlifierka Taśmowa Stołowa Do Drewna Metalu Pasowa Einhell TC-US 350 Szlifierka Taśmowa Stołowa Do Drewna Metalu Pasowa Einhell TC-US 350
Producent: Einhell
Cena:

334,47 zł

Cena regularna: 374,47 zł

Najniższa cena: 374,47 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Pilarka Tarczowa Ręczna Z Laserem Akumulatorowa Graphite 58G008 Pilarka Tarczowa Ręczna Z Laserem Akumulatorowa Graphite 58G008
Producent: Graphite
Cena:

247,47 zł

Cena regularna: 279,47 zł

Najniższa cena: 257,47 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Gwoździarka Akumulatorowa Zszywacz Taker Graphite 58G081 Gwoździarka Akumulatorowa Zszywacz Taker Graphite 58G081
Producent: Graphite
Cena:

454,47 zł

Cena regularna: 564,47 zł

Najniższa cena: 564,47 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Producenci elektronarzędzi przeznaczonych do użytku domowego lub małych przedsiębiorstw


+ Graphite

+ Vander

+ Einhell

+ Ryobi

+ Neo

 

ELEKTRONARZĘDZIA+ Narzędzia zasilane prądem elektrycznym, najczęściej o napięciu 230 V. Ułatwiają prace, których wykonywanie narzędziami ręcznymi byłoby uciążliwe, czasochłonne lub niewygodne. Obecnie coraz częściej zasilane są akumulatorowo.

+ Niezbędne w pracach domowych, remontach, warsztatach.

+ Najczęściej spotykane rodzaje elektronarzędzi:WIERTARKI + Umożliwiają wykonywanie otworów w metalu i drewnie (wiertarki udarowe umożliwiają wiercenie również w betonie i murze), wkręcanie, szlifowanie za pomocą nasadek.

Wiertarka udarowa - wykorzystywana podczas bardziej wymagających prac tj. wiercenie w twardym materiale (beton, mur, cegła).

+ Młotowiertarka - służy do wykonywania bruzd, usuwania płytek, wiercenia w betonie, drewnie, metalu i wkręcania wkrętów. Posiada większą energię udaru niż wiertarka udarowa ze względu na udar elektropneumatyczny. Wykorzystywana przez monterów, elektryków, do wywiercania dużych otworów (szczególnie polecamy młotowiertarke z silnikiem pionowym).


+ Wiertarko-wkrętarka - połączenie dwóch najpopularniejszych elektronarzędzi. Łączy w sobie cechy wiertarki oraz wkrętarki. Narzędzie wystarczające podczas prac domowych tj, skręcanie mebli, montowanie wieszaków, obrazów.WKRĘTARKI+ Umożliwiają wkręcanie wkrętów bezpośrednio w drewno, wiercenie i dokręcanie śrub.

+ Wkrętarka udarowa - dysponuję większą mocą od zwykłej wkrętarki. Polecana do mniej delikatnych projektów tj wkręcanie wkrętów w grubym drewnie.

+ Klucz udarowy - zaprojektowany do zakręcania i odkręcania nakrętek/śrub przy użyciu udaru mechanicznego. Przydatny w domowym warsztacie chociażby do odkręcania kół samochodowych. PILARKI I WYRZYNARKI+ Służą do obróbki drewna oraz różnego rodzaju metali. Szeroko wykorzystywane w stolarstwie, budowlach ogrodowych, remontach, warsztatach samochodowych. 

+ Ukośnica - pilarka stacjonarna do precyzyjnego cięcia drewna, metalu i tworzyw sztucznych pod różnymi kątami. Pozwala na wykonanie skomplikowanych projektów np. budowa altanki ogrodowej. Do konkretnego materiału musimy dopasować odpowiednią tarczę.

+ Pilarka tarczowa ręczna - służy do przecinania drewna. Dzięki niewielkim rozmiarom, pozwala na pracę jedną ręką.

+ Pilarka tarczowa stołowa - wyposażona w blat ułatwiający pracę na grubym drewnie. Często używana do cięcia drewna opałowego.

+ Piła szablasta - służy do wycinania drewna i metalu w trudno dostępnych miejscach przy użyciu brzeszczotu posuwanego.

+ Wyrzynarka ręczna - umożliwia wycinanie po linii prostej lub wycinanie kształtów pod zadanym kątem w drewnie i metalu.

+ Wyrzynarka stołowa (włosowa) - umożliwia wycinanie po linii prostej, wycinanie kształtów, głównie w drewnie. Polecana do prac wymagających, modelarskich. 

 

SZLIFIERKI+ Nadają  ostateczny kształt elementom i dopracowują szczegóły.

+ Szlifierka kątowa - umożliwia cięcie i szlifowanie drewna, metalu, kamienia, ale i również polerowanie materiału.


Szlifierki oscylacyjne – wykorzystywane do szlifowanie drewnianych elementów. Przeznaczone zarówno do powierzchni płaskiej, jak i delikatnie zaokrąglonych (w tym narożników).

Szlifierki delta (trójkąt) – typ szlifierek, wykorzystywany przy powierzchniach trudnych do oszlifowania. Sposób działania podobny do szlifierek oscylacyjnych.

Szlifierki mimośrodowe – stworzone do szlifowania elementów drewnianych oraz metalowych. Elastyczny talerz pozwala na pracę przy powierzchniach płaskich, jak i wypukłych, czy wklęsłych.

+ Szlifierka taśmowa - umożliwia szlifowanie przy pomocy obracającego się papieru ściernego. To co wyróżnia ten typ spośród innych to wykonywanie cięcia tylko po linii prostej. STRUGI

Elektronarzędzie przeznaczone do strugania drewna na wybraną głębokość za pomocą noży zamocowanych na walcu napędzanym silnikiem. Przy wyborze urządzenia warto zwrócić uwagę na maksymalną głębokość oraz szerokość strugania, jaką elektronarzędzie oferuję.FREZARKI

+ Frezarka górnowrzecionowa -
zaprojektowana do drążenia rowków oraz połączeń w drewnie. Jest szeroko wykorzystywana przy produkcji mebli.OPALARKI

Służą do usuwania starych powłok lakierniczych, wyginania i spawania termoplastów, odmrażania zamarzniętych rur, suszenia oraz do okleinowania elementów meblowych.PISTOLETY I AGREGATY DO MALOWANIA

Urządzenia do malowania przedmiotów lub ścian budynków poprzez natrysk rozpylonego w powietrzu strumienia farby. Szczególnie polecane do malowania dużych powierzchni, ułatwiając i znacząco skracając czas pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl