WYSYŁKA
GRATIS
PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 200zł
Producent
Wiertła i bity
Oferujemy elektronarzędzia tylko sprawdzonych marek.
Elektronarzędzia przeznaczone do użytku domowego lub małych przedsiębiorstw:
+ PowerMat
+ Graphite
+ Vander
+ Einhell
+ Ryobi
+ Neo
Elektronarzędzia przeznaczone do cięższych prac budowlanych z duża intensywnością użytkowania:
+ Wciąż trwają rozmowy z producentami.
Wybór producentów
+ Producenci z którymi współpracujemy są wybierani na podstawie obsługi klienta oraz w stosunku jakość/cena. Co to oznacza?
- Główny nacisk kładziemy na naprawę gwarancyjną. Musi ona spełniać dzisiejsze oczekiwania, a wiec akceptujemy serwis tylko na zasadzie "Door to Door". Najprościej mówiąc proces naprawy ma być na tyle komfortowy dla klienta, aby nie musiał wychodzić z domu. Wystarczy wypełnić specjalny formularz, zapakować przesyłkę i oczekiwać kuriera, który zgłosi się po uszkodzone urządzenie oraz dostarczy je po naprawie na Państwa adres.
- Elektronarzędzia przeznaczone do użytku domowego lub małych przedsiębiorstw muszą wykazywać się mała awaryjnością oraz atrakcyjną ceną. Jeśli otrzymujemy wiadomości że któryś z produktów posiada powtarzającą się wadę, natychmiastowo zostaje wycofany z naszych ofert i wznowiony dopiero wtedy, kiedy producent poprawi produkt lub sposób jego pakowania (jeśli jest to bezpośrednio związane z usterką). Dlatego ważny jest dla nas kontakt z klientem, bo to dzięki Państwu stale podnosimy jakość naszej oferty.
Elektronarzędzia
+ Narzędzia zasilane prądem elektrycznym, najczęściej o napięciu 230 V. Ułatwiają prace, których wykonywanie narzędziami ręcznymi byłoby uciążliwe, czasochłonne lub niewygodne. Obecnie coraz częściej zasilane są akumulatorowo.
+ Niezbędne w pracach domowych, remontach, warsztatach.
+ Najczęściej spotykane rodzaje elektronarzędzi:
Wiertarki
+ Umożliwiają wykonywanie otworów w metalu i drewnie (wiertarki udarowe umożliwiają wiercenie również w betonie i murze), wkręcanie, szlifowanie za pomocą nasadek.
+ Wiertarka udarowa - wykorzystywana podczas bardziej wymagających prac tj. wiercenie w twardym materiale (beton, mur, cegła).
+ Młotowiertarka - służy do wykonywania bruzd, usuwania płytek, wiercenia w betonie, drewnie, metalu i wkręcania wkrętów. Posiada większą energię udaru niż wiertarka udarowa ze względu na udar elektropneumatyczny. Wykorzystywana przez monterów, elektryków, do wywiercania dużych otworów (szczególnie polecamy młotowiertarke z silnikiem pionowym).
+ Wiertarko-wkrętarka - połączenie dwóch najpopularniejszych elektronarzędzi. Łączy w sobie cechy wiertarki oraz wkrętarki. Narzędzie wystarczające podczas prac domowych tj, skręcanie mebli, montowanie wieszaków, obrazów.
Wkrętarki
+ Umożliwiają wkręcanie wkrętów bezpośrednio w drewno, wiercenie i dokręcanie śrub.
+ Wkrętarka udarowa - dysponuję większą mocą od zwykłej wkrętarki. Polecana do mniej delikatnych projektów tj wkręcanie wkrętów w grubym drewnie.
+ Klucz udarowy - zaprojektowany do zakręcania i odkręcania nakrętek/śrub przy użyciu udaru mechanicznego. Przydatny w domowym warsztacie chociażby do odkręcania kół samochodowych.
Pilarki i Wyrzynarki
+ Służą do obróbki drewna oraz różnego rodzaju metali. Szeroko wykorzystywane w stolarstwie, budowlach ogrodowych, remontach, warsztatach samochodowych.
+ Ukośnica - pilarka stacjonarna do precyzyjnego cięcia drewna, metalu i tworzyw sztucznych pod różnymi kątami. Pozwala na wykonanie skomplikowanych projektów np. budowa altanki ogrodowej. Do konkretnego materiału musimy dopasować odpowiednią tarczę.
+ Pilarka tarczowa ręczna - służy do przecinania drewna. Dzięki niewielkim rozmiarom, pozwala na pracę jedną ręką.
+ Pilarka tarczowa stołowa - wyposażona w blat ułatwiający pracę na grubym drewnie. Często używana do cięcia drewna opałowego.
+ Piła szablasta - służy do wycinania drewna i metalu w trudno dostępnych miejscach przy użyciu brzeszczotu posuwanego.
+ Wyrzynarka ręczna - umożliwia wycinanie po linii prostej lub wycinanie kształtów pod zadanym kątem w drewnie i metalu.
+ Wyrzynarka stołowa (włosowa) - umożliwia wycinanie po linii prostej, wycinanie kształtów, głównie w drewnie. Polecana do prac wymagających, modelarskich.
Szlifierki
+ Nadają ostateczny kształt elementom i dopracowują szczegóły.
+ Szlifierka kątowa - umożliwia cięcie i szlifowanie drewna, metalu, kamienia, ale i również polerowanie materiału.
+ Szlifierki oscylacyjne – wykorzystywane do szlifowanie drewnianych elementów. Przeznaczone zarówno do powierzchni płaskiej, jak i delikatnie zaokrąglonych (w tym narożników).
+ Szlifierki delta (trójkąt) – typ szlifierek, wykorzystywany przy powierzchniach trudnych do oszlifowania. Sposób działania podobny do szlifierek oscylacyjnych.
+ Szlifierki mimośrodowe – stworzone do szlifowania elementów drewnianych oraz metalowych. Elastyczny talerz pozwala na pracę przy powierzchniach płaskich, jak i wypukłych, czy wklęsłych.
+ Szlifierka taśmowa - umożliwia szlifowanie przy pomocy obracającego się papieru ściernego. To co wyróżnia ten typ spośród innych to wykonywanie cięcia tylko po linii prostej.
Strugi
+ Elektronarzędzie przeznaczone do strugania drewna na wybraną głębokość za pomocą noży zamocowanych na walcu napędzanym silnikiem. Przy wyborze urządzenia warto zwrócić uwagę na maksymalną głębokość oraz szerokość strugania, jaką elektronarzędzie oferuję.
Frezarki
+ Frezarka górnowrzecionowa - zaprojektowana do drążenia rowków oraz połączeń w drewnie. Jest szeroko wykorzystywana przy produkcji mebli.
Opalarki
+ Służą do usuwania starych powłok lakierniczych, wyginania i spawania termoplastów, odmrażania zamarzniętych rur, suszenia oraz do okleinowania elementów meblowych.
Pistolety i Agregaty do malowania
+ Urządzenia do malowania przedmiotów lub ścian budynków poprzez natrysk rozpylonego w powietrzu strumienia farby. Szczególnie polecane do malowania dużych powierzchni, ułatwiając i znacząco skracając czas pracy.